Hurtownia

Firma Madam Tris to polski producent odzieży damskiej online.

Hurtownia sukienek.

Hurtownia modnej odzieży damskiej Madam Tris zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą plus size. W naszej internetowej hurtowni zakupić możecie Państwo sukienki, żakiety, bluzki damskie i spodnie w bogatej palecie kolorów i rozmiarów. P.P.H.U. „TRIS” Krystyna Drzewicka zajmuje się przede wszystkim sprzedażą hurtową sukienek dla puszystych (w dużych rozmiarach). Od samego początku istnienia firmy współpracowaliśmy z wieloma hurtowniami, sklepami stacjonarnymi i internetowymi na terenie całej Polski.

Dla wszystkich zainteresowanych hurtownia sukienek online ma specjalną ofertę. W cel uzgodnienia warunków współpracy z naszą hurtownią prosimy o kontakt e-mailowy: sklep@madamtris.pl bądź telefoniczny 606 851 457 lub 736 034 717. Drodzy klienci! Podane ceny widocznie pod zdjęciami produktów są cenami detalicznymi. W celu uzyskania informacji na temat cen hurtowych prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod numerem telefonicznym bądź wiadomości e-mail.

Madam Tris to hurtownia internetowa sukienek przeznaczona dla sklepów chcących poszerzyć swoją ofertę o produkty rzadko spotykane, sezonowe i przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Hurtownia sukienek online plus size Madam Tris zaprasza do współpracy online.

# hurtownia # madamtris #hurtownia xxl